O mnie

Aneta Szocińska - usługi księgoweDzień dobry. Nazywam się Aneta Szocińska, księgowość jest nie tylko moim wykonywanym zawodem ale również wielką pasją. Nieustannie staram się podnosić swoje kwalifikacje, w 2004 roku zostałam członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce,w 2015r zostałam członkiem stowarzyszenia współpracujących biur rachunkowych SWBR. Moje wieloletnie doświadczenie, współpraca z wieloma firmami z różnych  branż, sektorów, i typów form działalności, pozwoliło mi wypracować swój własny oryginalny sposób współpracy z przedsiębiorcami. Byłam główną księgową w kilku spółkach z o.o oraz w dużych firmach.

Priorytetem są dla mnie Klienci ,dostosowuję ich potrzeby ,wielkość i rodzaj prowadzenia działalności gospodarczej do aktualnej sytuacji gospodarczej. Prawo podatkowo księgowe ciągle się zmienia, monitoruję to na bieżąco i razem z Klientami na drodze wspólnego dialogu, wprowadzamy zmiany tak aby przedsiębiorcy mogli się lepiej i szybciej rozwijać, bo to jest tak naprawdę moim zadaniem. Nasze Biuro w trosce o Klienta, odbiera z firm dokumenty potrzebne do rozliczeń. Dodatkowo aby wspomóc przedsiębiorców współpracujemy z :

-Firmą szkoleniową BHP

-Kancelarią radcy prawnego

-Gabinetem medycyny pracy.

Jeżeli szukasz doświadczonej księgowej, potrzebujesz porady ,informacji o moich usługach, masz problem którego nie możesz rozwiązać, jesteś na początku swojej przygody z biznesem po prostu zadzwoń do mnie na nr: 696 093 035

Po kilku minutach rozmowy przekonasz się że trafiłeś do właściwej osoby ,która rozwieje twoje wątpliwości i pomoże ci rozwijać twój biznes. Zachęcam również do częstych odwiedzin mojej strony internetowej, na której można uzyskać informacje o aktualnych promocjach, natomiast na portalach społecznościowych zamieszczam ważne informacje o zmianach w ustawach i prawie podatkowym.

 

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy !

Aneta Szocińska