Zaznacz stronę

Promocje !!!

Nasza Oferta Promocyjna

Wykorzystaj jedną z naszej oferty promocyjnej, która pozwoli zaosczędzić ci spore zasoby finansowe.

Z polecenia

Promocja Dla Naszych Klientów

Jeżeli jesteś już naszym klientem i korzystasz z naszych  usług, to mamy dla ciebie ciekawą ofertę. Teraz jeżeli ktoś z twojego polecenia podpisze z nami umowę na usługi księgowe, to ty w ramach naszej oferty dostaniesz  50% rabatu na nasze usługi w kolejnym miesiącu rozliczeniowym. Natomiast nowa firma która podpisze z nami umowę również otrzyma rabat w wysokości  50% ale na dwa pierwsze miesiące rozliczeniowe. Z nami warto polecać – bo zyskują wszyscy.

witamy na rynku

Oferta Dla Podmiotów Rozpoczynających Działalność Gospodarczą

Rozpoczęcie działalności gospodarczej to duże wyzwanie dla nowych firm, aby było ci dużo łatwiej nasza firma przygotowała specjalną ofertę. Dzięki temu możesz spokojnie kierować swoją nową firmą, przy zerowych kosztach księgowości przez pierwszy miesiąc, ponieważ gwarantujemy ci tą usługę w pierwszym miesiącu całkowicie – GRATIS. Dodatkowo przez kolejne dwa miesiące otrzymasz 50% rabatu na nasze usługi. Proponujemy najlepsze rozwiązania dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą – skontaktuj się z nami koniecznie.

Prosty Start

Dla Studentów I Absolwentów Szkół

Jeżeli  jesteś studentem lub absolwentem szkoły , skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Teraz otrzymasz od naszego biura wyjątkowy rabat na start – tak by było ci łatwiej. Pierwszy miesiąc całkowicie GRATIS – nie ponosisz żadnych kosztów związanych z księgowością.  Dodatkowo w kolejnych dwóch następnych miesiącach rabat po 100zł – za każdy miesiąc. Oprócz tego doradzamy najbardziej optymalną formę rozliczania dla twojej firmy – Zadzwoń koniecznie.

Przenosiny

Dla Prowadzących Działalność Gospodarczą

Prowadzisz już firmę i ale po głowie chodzi ci decyzja o zmianie firmy która prowadzi twoją księgowość – skorzystaj z oferty Akceptum. Specjalnie dla takich firm mamy specjalną promocje. Pierwszy miesiąc naszej współpracy całkowicie GRATIS, dodatkowo dwa kolejne  miesiące z dużym rabatem -25% za każdy miesiąc. Zapraszamy wszystkie firmy do kontaktu.

Dołącz do nas

Liczby Nie Kłamią

Jesteśmy biurem które rozwija się dynamicznie, do każdego klienta podchodzimy ze szczególną uwagą. Każda firma jest dla nas ważna. Zapraszamy cie do naszego biura rachunkowego a przekonasz się jak ważna dla nas jest twoja firma

%

Zadowoleni Klienci

Obsługiwanych firm

Zapraszamy do kontaktu

Akceptum

Zapraszamy Do Naszej Siedziby:

Pocztowa 9

62-200 Gniezno

biuro@akceptum.pl